Train with the best

درباره ویزا مدرن بیشتر بدانید

شرکت ویزامدرن، وکیل شرکت، دفاتر ایران و استرالیا و همه دارای لایسنس و ثبت و رجیستری در مراجع قانونی بوده و مورد تأیید ادارۀ مهاجرت استرالیا هستند. در ایران نیز شرکت دارای مجوزهای قانونی موردنیاز است.

modern business skyscrapers seen from window

ویزا مدرن مرجع تخصصی اخذ ویزا

logo visamodern e1709881837266

ویزامدرن، یکی از شرکت‌های اخذ ویزای کار است که براساس مقررات دولت فدرال استرالیا ثبت‌ شده است. این شرکت با دارابودن تمامی مدارک قانونی،‌ تحت‌نظر ادارۀ مهاجرت استرالیا (سازمان MARA) و به‌صورت کاملاً تخصصی در زمینۀ ویزاهای مهارتی، کار و سرمایه‌گذاری و کارآفرینی استرالیا مشغول به فعالیت است. درعین‌حال، کاریابی بین‌المللی ویزامدرن فعالیت رسمی خود را در ایران، از سال ۱۳۹۹ با اخذ مجوز رسمی به شمارۀ ۹۶۷۸۵ از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران شروع کرد.

6 دلیل که باید ویزا مدرن را انتخاب کنید

The values we live by

1. تضمین واقع‌گرایی

ما در مشاوره هیچ‌گونه امید واهی به شما نمی‌دهیم و کاملاً واقع‌بینانه شرایط را اعلام می‌کنیم و اگر شانسی وجود نداشته باشد، آن را صریح به شما اعلام می‌کنیم. هر پرونده‌ای که به او شانس بدهیم، حتماً شانس آن پرونده بالای ۹۰درصد است.

2. تضمین تخصص گرایی

تمامی مراحل تخصصی شما توسط شخص وکیل رجیستر شده در این زمینه انجام می‌شود که این خود، تضمین تخصصی انجام‌شدن کار می‌باشد.

3. در دسترس بودن

ما در دسترس شما هستیم. برای پیداکردن ما نیازی حتی به کوچک‌ترین تلاش هم نیست. در هر زمانی از ساعات اداری می‌توانید به‌راحتی به ما دسترسی داشته باشید. در این زمینه، قابل‌ مقایسه با رقبا نیستیم.

4. سوابق درخشان

با دریافت ده‌ها پروندۀ موفق بیزینسی، یکی از موفق‌ترین و با اعتبارترین شرکت‌های مهاجرتی در این زمینه هستیم. در زمینهٔ پرونده‌های سرمایه‌گذاری، مجموعاً هشت‌سال سابقه‌ داریم و تابه‌حال حتی یک پروندۀ ردی هم نداشته‌ایم.

5. تضمین دعوت‌نامه و اسسمنت

دریافت اسسمنت در پرونده‌های اسکیل از مراحل مهم است. بدانید که هیچ کسی نمی‌تواند ویزای شما را تضمین کند؛ زیرا این تضمین در کنترل دفاتر نیست. ما نتیجۀ این مراحل مهم را تضمین می‌کنیم؛ به‌طوری‌که در صورت عدم‌موفقیت در این مرحله، هزینه مجددی برای تکرار پروسه از شما گرفته نمی‌شود.

6. تضمین قیمت

بامطالعۀ شرایط شرکت‌های دیگر به‌طور مکرر، ما به شما تضمین می‌دهیم در مقایسه با شرکت‌هایی که با این کیفیت و مهارت و دقت به شما خدمات ارائه می‌کنند، قیمت‌های ما مناسب‌ترین قیمت موجود باشد.

مدارک و مجوزها

مجوزهای فعالیت در ایران


کاریابی بین‌المللی ویراپیک به شمارۀ مجوز: ۵۴۵۱۷۰
شمارۀ ثبت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ۹۶۷۸۵

bags