جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ویزامدرن

مهاجرت و کاریابی بین المللی​ هدفمند

ویزا مدرن دارای مجوز رسمی به شماره ۵۱۳۲۸ از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارائه دهنده خدمات تخصصی و مشتری محور در زمینه مهاجرت و کاریابی بین‌المللی برای تمامی کشورها و بطور خاص برای استرالیا، کانادا، آمریکا، انگلیس، اروپا و حوزه خلیچ فارس است. ویزا مدرن یکی از با سابقه ترین و معتبر ترین دفاتر مهاجرتی و کاریابی بین المللی در ایران است و هدف اصلی آن تأمین بالاترین میزان رضایت موکلین از طریق تامین کامل خواسته ایشان با رعایت عالی‌ترین استانداردهاست.

خدمات ویزان مدرن

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipisc elit, sed do eiusm por incididunt ut labore

۸ دلیل برای انتخاب ویزامدرن

۱- ویزا مدرن دارای دفاتر رسمی ثبت شده و قانونی درایران، استرالیا و دبی میباشد و به واسطه قابلیت‌ها و ارتباطات گسترده خود می‌تواند تمامی خدمات مرتبط در زمینه‌های مهاجرت، کاریابی، کارآفرینی و ثبت و راه اندازی شرکت یا کسب و کار در خارج از ایران را در بالاترین سطح به متقاضیان محترم ارائه نماید.

۲- پرونده‌های متقاضیان از ابتدا توسط متخصصین مختلف، نظیر وکیل حقوقی، حسابدار خبره، توسعه دهندگان کسب و کار و سایر متخصصین مربوطه، به دقت بررسی شده و کلیه ابعاد و پیچیدگی‌های فنی آنها به طور کامل لحاظ می‌گردد. بدیهی است که استفاده از این متخصصین کارآزموده، شانس موفقیت متقاضیان را افزایش داده و ریسک عدم موفقیت را به حداقل می‌رساند.

۳- وکلا و مشاورین ویزا مدرن با ارایه مشاوره تخصصی دقیق و واقع گرایانه، تنها پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرند که شانس موفقیت بالایی داشته باشند. ما خود را اخلاقاً متعهد به اخذ نتیجه مطلوب برای موکلین می‌دانیم و از این رو از پذیرفتن پرونده‌هایی که شانس موفقیت کمی دارند، خودداری می‌کنیم.

۴- ما در ویزا مدرن همیشه در دسترس و پاسخگوی متقاضیان محترم هستیم. پرسنل ما در کشورهای مختلف مستقر هستند و در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی متقاضیان میباشند. ما با در اختیار داشتن بیش از ۱۲۰ کارمند مستقر در ۳ کشور و ۵ دفتر، پاسخگوترین و در دسترس ترین مجموعه در این صنعت هستیم.

۵- به منظور تضمین کیفیت بالای اجرای پرونده ها، در طول هر ماه تنها تعداد محدودی پرونده توسط ما پذیرش می‌گردند. ویزا مدرن بالاترین سطح کیفیت درارائه خدمات ، کارمزد رقابتی و نیز نتیجه گرایی را تضمین میکند. رضایت مشتریان و ارایه خدمات حرفه‌ای و اخلاق مدار ستون اصلی موفقیت ما در طول یک دهه گذشته بوده و تا انتها به این عهد خود با شما وفادار خواهیم ماند.

۶- ویزا مدرن دارای بالاترین نرخ موفقیت (۹۹٪) درپرونده‌های مرتبط با اعزام نیروی کار و کارآفرینی بوده و ارایه کننده خدمات پس از ویزا در کشور مقصد است. خدماتی نظیر امور اسکان، راه‌اندازی کسب و کار، ثبت شرکت لوگو برند یا سایر علایم تجاری و نیز انجام امور مرتبط به اخذ ویزای همراه یا سایر اعضای  خانواده.

۷- تمامی کارکنان و مدیران ویزا مدرن به منشور اخلاقی و حرفه‌ای پایبند بوده و کلیه فعالیت‌ها وخدمات خود را در نهایت کاردانی، صداقت، احترام، مسئولیت ‌پذیری و پاسخگویی به انجام می‌رسانند. ویزا مدرن به عنوان یک نهاد خصوصی و مستقل، در کلیه مراحل مهاجرت، کاریابی و کارآفرینی، مشاور و همراه اجرایی شما خواهد بود.

۸- ما به عنوان یکی از معتبرترین و حرفه‌ای ترین موسسات مهاجرتی و کاریابی بین المللی فعال در ایران، موفقیت شایان خود را مدیون همکاری های سازنده، بلند مدت و موثر با مشتریان خود هستیم. بنابراین مشتریان ما، اولویت اول ما هستند و ما ارایه عالی‌ترین سطح خدمات حرفه‌ای را تضمین می‌کنیم.