جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ویزای استرالیا برای اقوام سالخورده

ویزای اقوام سالخورده به کسانی داده می شود که مجرد هستند و بالای 65 سال سن دارند و در خارج از استرالیا زندگی میکنند.

فرد متقاضی برای اخذ این ویزا باید حداقل از 3 سال پیش تا کنون از لحاظ مالی به یکی از اقوام خود که در استرالیا اقامت دارد وابستگی مالی داشته باشد و مورد حمایت قرار گیرد. این وابستگی مالی می تواند به شخصی که اقوام فرد سالخورده محسوب می شود و یا به همسر یا شریک زندگی او باشد.

وکلای خبره

بهره‌گیری از وکلای خبره حقوقی و انجام کلیه پرونده‌های مهاجرتی از مشاوره تا اخذ ویزا، تحت نظارت وکیل

نمایندگی رسمی

دارای شرکت و نمایندگی رسمی ثبت شده در ایران، استرالیا و دبی جهت ارایه حداکثر خدمات به موکلین

موفقیت 99%

دارای بالاترین درصد موفقیت در پرونده‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی با نرخ موفقیت 99٪

فهرست

ویزای اقوام سالخورده استرالیا

ویزای اقوام سالخورده به کسانی داده می شود که مجرد هستند و بالای 65 سال سن دارند و در خارج از استرالیا زندگی میکنند.

فرد متقاضی برای اخذ این ویزا باید حداقل از 3 سال پیش تا کنون از لحاظ مالی به یکی از اقوام خود که در استرالیا اقامت دارد وابستگی مالی داشته باشد و مورد حمایت قرار گیرد. این وابستگی مالی می تواند به شخصی که اقوام فرد سالخورده محسوب می‌شود و یا به همسر یا شریک زندگی او باشد.

شخص حامی و یا همسر وی باید یا شهروند استرالیا و یا دارای ویزای اقامت دائم استرالیا و یا شهروند نیوزیلند با حداقل 2 سال اقامت در استرالیا باشد و باید توان حمایت کامل مالی از فرد سالمند را داشته باشد.

افراد سالمند با اخذ این ویزا میتوانند به طور دائم در استرالیا اقامت و در کنار بستگان خود زندگی کرده و مورد حمایت مالی و عاطفی آنها قرار گیرند.

انواع ویزای اقوام سالخورده

 ویزای اقوام سالخورده شامل دو زیرگروه 114 و 838 می شود.  اگردر زمان تهیه و ارسال مدارک در خارج استرالیا هستید باید ویزای زیرگروه 114 را انتخاب کنید و اگر از داخل استرالیا اقدام میکنید باید ویزای زیرگروه 838 را انتخاب کنید .

زمان و هزینه لازم برای اخذ ویزا

هزینه لازم برای اخذ این ویزا 3,945 دلار استرالیا میباشد.

 

اداره مهاجرت استرالیا در سیستم نوبت دهی ویزاهای استرالیا، به این ویزا اولویت کمتری میدهد. به عبارتی سایر ویزاها مانند ویزای همسر و یا ویزای والدین یا فرزندان در اولویت بیشتری هستند.

به طور معمول 12 هفته زمان جهت اخذ ویزا لازم است و اگر در استرالیا حضور دارید میتوانید تا زمان دریافت ویزای اقوام سالخورده از ویزای موقت برای حضور در استرالیا استفاده کنید.

اقوام اسپانسر چه کسانی هستند؟

اقوام اسپانسر: عمو، دایی، خاله، عمه، پدربزرگ، مادربزرگ، نوه‌ی پسری، نوه‌ی دختری، برادرزاده و خواهرزاده (تنی یا ناتنی) خود اسپانسر یا همسر اسپانسر می باشد.

شرایط کلی اخذ ویزای اقوام سالخورده

مطالبی که در فوق بیان شد، بیان مختصری از شرایط لازم برای اخذ ویزای اقوام سالخورده بود. اطلاعات دقیق تر را از مشاوران باتجربه ما در ویزامدرن بخواهید.

برای رزرو وقت مشاوره با مشاوران متخصص ویزا مدرن به صورت کاملا رایگان کلیک کنید.